Gatime Tradicionale Shqiptare

Gatime Tradicionale Shqiptare

Keshilla

Loading...

Si të humbisni 3 kg në 48 orëGjithçka është në mendjen tuaj, sepse mënyrat për të humbur kilogramë janë të shumta, thjesht duhet të mbeteni të motivuar dhe të kontrolloni atë çfarë konsumoni.
Kështu jo vetëm do të mbeteni të shëndetshëm, por edhe do të humbisni kilogramë.
Një prej përbërjeve të efektshme është konsumimi i kësaj recete për ‘Milkshake’, gjysmë ore para se të hani mëngjesin.
Konsumi i vazhdueshëm i frutave dhe perimeve, por edhe çajit jeshil, si dhe heqja nga përdorimi i sheqerit do t’ju bëjë të keni më shumë rezultat.
Rezultate imazhesh për loosing weight
Përbërësit:
4 hudhra, 4 domate të vogla, 250 ml ujë, 6 kuba akulli
Përgatitja:
Produktet lajini dhe shtojini në mikser, për të krijuar një “milkshake”.
Domatja ka efekte antioksiduese të fuqishme për organizimin tuaj, në mënyrë që të eliminohen yndyrnat e akumuluara.
Rezultate imazhesh për loosing weight
Kjo përzierje duhet konsumuar 2-3 herë në javë.

Keshilla