Gatime Tradicionale Shqiptare

Gatime Tradicionale Shqiptare

Keshilla

Loading...

Shikoni se sa bukur kercen Super Aktorja e Serialit "Nene"! (VIDEO)


Aktorja me e sukses'shme dhe me e mira ne Turqi per moshen e saj, Turna e njohur per publikun Shqiptar tashme ne Serialin "Nene" qe trasmetohet ne Tv Klan.
Shikoni se cfare kercimi ben ajo :) duket se kjo kenge i pelqen shum sepse e kercen me shum dashuri!

Keshilla