Gatime Tradicionale Shqiptare

Gatime Tradicionale Shqiptare

Keshilla

Loading...

Pini këtë në 8 të mëngjesit dhe eliminoni gjithë yndyrën rreth stomakut tuaj!


Kryesisht kur trupi grumbullon yndyrë të tepërt në zonën e stomakut mund edhe të arrijë deri në sëmundje kronike të frikshme.
Edhe vetëm nga yndyra e tepërt, ju jeni të rrezikuar nga sulmet në zemër, nga dëmtimi i veshkave, presioni i lartë të gjakut, diabeti, osteoporoza dhe disa lloje të kancerit.
Kjo është arsyeja pse, sot ne kemi vendosur t’ju tregojmë një recetë natyrale me bazë kumbullat që do t’ju ndihmojë të eliminoni të gjithë dhjamin që ju keni grumbulluar në bark. Gjëja më e mirë është se ajo është shumë e lehtë për t’u zbatuar.
Përbërësit:
100 gram kumbulla të thara
1 litër ujë
Metoda e përgatitjes dhe konsumit:
Në një enë hermetike hidhni 1 litër ujë dhe kumbullat e thata. Mbajeni në frigorifer për të paktën një javë. Pas kësaj kohe, hidheni në blender dhe filloni ta përzieni deri sa të bëni një përzierje tërësisht homogjene. Pini një gotë nga kjo përzierje çdo mëngjes dhe do të filloni të vëreni ndryshime në trupin tuaj në vetëm disa ditë.

Keshilla