Xhensila provokon me foton seksi: Komenti motrës së Besit nuk pritej


Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka surprizuar fansat dhe ndjekësit në rrjetet sociale mëngjesin e së mërkurës, pasi ka postuar një foto tepër joshëse.
Myrtezaj shihet duke pozuar në ballkon, e veshur vetëm me një këmishë të bardhë të shkurtër që i ekspozon asaj këmbët e gati fundshpinën. Këngëtarja ka marrë menjëherë pëlqime e komente të shumta, ndër të cilat ka rënë në sy ai i kunatës së saj, Ana Kallakut.
‘Çfarë ylli je moj!’- i ka komentuar ajo Xhensilës, e cila momentalisht po shijon disa ditë të tjera pushimi me Besin në Kroaci.

Powered by Blogger.