Gatime Tradicionale Shqiptare

Gatime Tradicionale Shqiptare

Keshilla

Loading...

Vitamina më e mirë për lodhjet fizike dhe mendore. I thoni mirupafshim me këtë pije natyrale dhe të lehtë për tu përgatitur

Vitamina më e mirë për lodhjet fizike dhe mendore. I thoni mirupafshim me këtë pije natyrale dhe të lehtë për tu përgatitur


Kur zgjohemi të lodhur, shanset janë që ta kalojmë gjithë ditën në këtë mënyrë. Madje mund të flemë më shumë se tetë orë dhe të zgjoheni prapë me ndjenjën për të mos bërë asgjë. Ushqimi është burimi kryesor i energjisë dhe ushqyesve të trupit tone.

Receta më poshtë është një bum energjish që mund ta përgatisni fare lehtë në kushte shtëpie:
Përbërësit:
1 banane
3 lugë arra
4 luleshtrydhe
300 ml ujë
1 lugë gjelle mjaltë
2 kuba akulli
Udhëzime: 
Kombinoni të gjithë përbërësit në një blender, i përzieni mirë dhe më pas e shërbeni në një gotë. Ju mund ta konsumoni këtë pije çdo mëngjes. Do të merrni shumë energji në mënyrë që të mund të përballoni ditën me gjithë vrullin që meriton.

Kliko mbi Reklame te shikosh videon Per me Shume! 


Copyright GatimeTradiconale.Com / Ndalohet kopjimi dhe riprodhimi i paautorizuar i materialit

Keshilla