Gatime Tradicionale Shqiptare

Gatime Tradicionale Shqiptare

Keshilla

Loading...

U kap mat në hotel me aktorin e famshëm: Zbulohet lidhja e re e 'Hyrremit'Meyrem Uzerli, ylli i serialit të famshëm ‘Sulejmani i madhërishëm’ duket se ka lënë pas ndarjen e hidhur me të dashurin e saj të mëparshëm dhe ka nisur një kapitull të ri në jetën e saj.

Së fundmi, Uzerli u fotografua teksa hynte në hotel me aktorin egjiptian Bassel Alzaro dhe siç bëjnë të ditur mediat turke, dyshja ka më shumë se 3 muaj që është në një lidhje.


Aktorja e famshme dhe Alzaro, i cili është edhe prezantues i suksesshëm, janë takuar në Berlin në fillim të verës që lamë pas dhe më tej kanë qenë bashkë në Stamboll dhe në Dubai

Dyshja ende nuk ka bërë asnjë deklaratë në lidhje me romancën e tyre, por duket se një e tillë nuk do të vonojë edhe shumë.Keshilla