“Siç ke zemrën, ta bën Zoti fytyrën”… Olsi ia kthen Fiorentinës?

4186760c4643d25f2d7cf8e5425e2395
Ish-banorët e Big Brother herë pas here krijojnë sërish situata mes tyre duke u kthyer kështu në qendër të vëmendjes.
Një ndër historitë e cila ka qenë mjaft e komentuar për shkak të dinamikave që ka patur është edhe ajo mes Olsit dhe Fjorentinës. U ndanë pak muaj pas përfundimit të shoë-t dhe më pas u pajtuan gjatë ditëlindjes së saj për tu ndarë sërish.
Fjorentina para disa ditësh postoi një status ku tregoi të gjithë zhgënjimin e pësuar nga historia me Olsin duke shkruar: “Nuk di nga t’ia nis….me vijn aq shume gjera ne mendje qe perplasen fort me njera tjetren….Premtime te bera qe su mbajten kurre…fjale e vetem fjale ne dukej te embla por ne te vertet fjale boshe qe i mori era…Dhashe shume nga vetja ime duke besuar ne te gjitha ato ca me the,ju kundervura te gjithve vetem per ty sepse besova tek ty…Por cdo gje ndryshoka….
Eshte jeta qe na shtrengon te ndryshojme…..Pak zhgenjimi dhe shum falsiteti i njeriut qe se prisja kurre….Kjo eshte jeta…..Me kohen kupton shum gjera dhe meson se ca njerez arrijne ti mbajne maskat aq bukur sa eshte shume veshtire ti kuptosh….Por un do vazhdoj me koken lart dhe krenare dhe me e forte se kurre sepse shume here gabimet dhe zhgenjimet te bekan me te forte…..,”-përfundon statusi i saj, për të cilin është komentuar se i është drejtuar Olsit.
Ndërkohë që mbrëmjes së djeshme edhe ish-banori ka publikuar në Instagram një foto shoqëruar me një status ku shkruan: “Hmmmm  Ja Pra Ky Esht Personi Qe Perkrahjen , Mbeshtetjen Dhe Mbrojtjen e Ka Ber Me Zemer.. E Gabim Boy Se Kam Te Drejt Kur Them Sic e Ke Zemren ❤ Ta Bo Zoti Ftyren ???? Esht e Kot Te Lodhem Me Keto Lloj Zdrromsash Qe Nuk Din As Vet Ca Funksjoni Kan Ne Jet..
Mos Harro Se Dhe Muret Kan Vesh ???? Ahahahahahahaha Kaq Kisha ???? El.Machico,”-përfundon postimi i tij. Nuk dihet nëse këto fjalë të Olsit janë për Fjorentinën, por tashmë çifti që në fillim ishte ndarë miqësisht, tashmë asnjëri nuk e ndjek tjëtrin në Instagram.
Powered by Blogger.