"Si ta quaj kete dashuri" Khushi torturon Arnavin.... ja cfare ndodh te henen.


Te hene do të ndiqni pjesen 212 -213 super pjesë. 
Arnav ishte për vrap.Ai shkon në dhomë dhe Kushi po e pret. Ai bëhet gati të shkoj në tualet por Kushi i thot se ajo do të shkoj e para.Aty fillojn të grinden më njeri tjetrin. Arnav shkon i pari në tualet. Kushi fillon të këndoj me zë të lartë dhe Arnav bezdiset. Ai shkon jashtë dhe tronditet kur shikon Kushin duke lar rrobat në pishinën e tij dhe duke i vendosur të thahen në oborr. Ai merzitet dhe i bertet kushit më pas ai e lejon të shkoj e para në tualet. Kushi fillon të këndoj ndërsa shkon në tualet. Ajo i dorëzon Arnavit rrobat e tij që ndodhen në tualet . Ai është i zemeruar se u be vonë për në punë. Kushi del nga tualeti ata serisht grinden, por kur Arnav shikon flokët e njom të Kushit që i hedh mënjanë habitet. Kushi shkon te haj mengjesin atje fillon teshtin.pajal e pyet nëse është mirë. Ajo thotë që jashtë bën shumë ftohtë që të merzitet Arnav gjoja do i zbulojë sekretin që fle jashtë. Anxhali gjithashtu teshtin gjyshja i thot të kujdeset për veten. Pajal i çon mengjesin Manorames ajo i thot qe ta provoj e para ushqimin se mos e ka helmuar. Ajo bëhet gati por Akash e ndalon Pajalin. Ai e provon i pari dhe i flet ftohtë Manorames ta hajë ushqimin se çdo gjë është në rregull,dhe ikën . Kushi shkon në dhomë dhe teshtin Arnav i thot kushit të mar ilace. Anxhali shkon te dhoma e Arnavit dhe shikon çantën me rrobat e Kushit dhe i thot pse si ka çuar nëpër vende dhe qorton Arnavin. Arnav i thot qe i kam thënë Kushit por ajo harron. Anxhali dhe Kushi i vendosin rrobat në dollapin e Arnavit. Ai zien nga inati. Kushi shkon në kuzhinë me Lakshmin atje vjen Shami. Ai perpiqet të flasë me Kushin por ajo largohet. Ajo i çon çaj Anxhalise dhe i thot se e kërkoi Shami për të. Kushi i masazhon kokën Anxhalise atje vjen Sham dhe e ngacmon Kushi ikën dhe pyet veten se si do ta ndaloj Shamin . Arnav është duke folur ne telefon tek dera e dhomës përplas kokën me disa zile që ka vendosur Kushi. Ajo e ka dekoruar dhomën me yje gjithashtu ka ngjitur dhe një foto te madhe te një djali në mur . Ajo i thot Arnavit që ai është aktori i saj i parapëlqyera. Arnav mer jastëkun dhe fle jashtë ne pishinë. Arnav ngrihet nga gjumi por i dhemb qafa . Arnav shkon në tualet Kushi i thot të dal.Ajo i mbyll ujin ai është duke u lar . Arnav del nga banja Kushi fillon bertet Anxhali vjen menjëherë aty e pyet se çfarë ndodhi. Ajo i thot se pa një buburrecë në banjë. Arnav shkon ta gjej dhe pyet Kushin ku e pa ajo i thot atje ne pasqyre dhe Arnav shikon veten😂😂kush qesh. Ajo bëhet gati për të ikur por rrëshqet në dysheme dhe Arnav e kap aty kalojnë një moment romantik. Arnav del dhe shikon Shamin që mer një tufë me trendafila të kuq . Ai e ndjek Shamin por ai futet në një dhomë ku ka ber një djep për bebin dhe e stolis më trendafila. Arnav e shikon. Sham thot qe un do bej gjithçka që ti të më besosh dhe pastaj do godas sërisht. Like Faqen ne FACEBOOK >>> https://www.facebook.com/SiTaQuajKeteDashuri.TVKLAN
Like nese u pelq pjesa e të hënës. 😊
Powered by Blogger.