Gatime Tradicionale Shqiptare

Gatime Tradicionale Shqiptare

Keshilla

Loading...

"Si ta quaj kete dashuri" Khushi cmend Arnavin.... ja cfare ndodh neser.


Arnav është duke punuar ne laptop,ai ka shumë vap ndaj ngrihet nga karrigia dhe shkon te ndryshoj vendin.Ai ngrihet dhe shikon dhomën Kushi e ka mbushur vetëm me personazhe që i pelqejne.Arnav habitet.Ndërkohë halla dhe Garima e shikojnë fshehurazi,ai i dëgjon dhe i thërret.Arnav shkon ne sallon por sheh se aty kane ardhur fqinjët.Arnav ulet ne karrige.Njera prej tyre ngrihet dhe e kap Arnavin duke i tërhequr faqet😂😂😂dhe e puth ne balle.Ajo i jep bekime Kushi dhe Arnav shikojnë njëri tjetrin nen muzikën rabba ve.Akash dëshiron te festoj me Pajalin,Anxhali i le vetëm ata por Babli mërzitet.Akash gjithashtu i dhuron dicka Pajalit.Arnav ka kërkuar që të sjellë nje kondisioner ne shtepine Gupta.Familja Gupta ofendohet pasi ata nuk janë në ate gjendje sa te kujdeset Arnav per ta.Puntorët qe dergoj Arnav pyesin nese muret jan te forte per te mbajtur pesha,familja përsëri ofendohet.Edhe Kushi nuk është e kënaqur me gjithë kete. Arnav dhe Kushi diskutojn se ku do te flene.Kushi fillon te vras mushkonjat afër Arnavit,ai zemerohet.Kushi i thote te flej ne dysheme,por ai i thote se do te flej ne makine.Kushi nuk e lejon.Ai shkon te ndez kondisonerin por dritat ikin ne gjithe vendin.Te gjithe jane te shqetësuar sepse nuk kanë dritat.Fqinjet e kuptojnë se ket e ka shkaktuar Arnavi sepse ai mori kondisiner.Ata shkojne ne familjen Gupta ta konfirmojnë.Arnav thote se do te sjelle dike ti rregulloj.Halla dhe Garima i thonë ska gje qe Arnav te mos ndihet keq.Arnav ndan krevatin ne mes me nje rrobe.Ata zihen per njeren ane,Arnav fiton.Krevati ben zhurmë Arnav trembet😂😂.Kushin e ze gjumi por Arnavin jo sepse ajo e bezdis duke lëvizur aq shumë saqë mundohet ta hedhi nga krevati.Arnavi me ne fund fle.Ai zgjohet ne mengjes dhe shikon dorën e Kushit qe i ka hedhur ne kraharor.Ai e shikon ate derisa ajo zgjohet.Arnav thote se eshte ora e vrapit,jashtë shikon fqinjet duke ngritur pesha,Kushi ben qe Arnav te pranoj te ngrej dhe ai.Arnav pranon dhe te gjithe habiten duke e par Arnavin.Fqinji i thote Kushit ti sjellë uje Arnavit.Ai vete tek Kushi dhe i thote ta mbaj njeren nga peshat por Kushi nuk mund.Ai mer gotën me ujë dhe e hedh ne fytyre Kushi e shikon ate.Pajal shikon Bablin te merzitur ajo mundohet ta gëzojë por me kot.Pajal shqetësohet per te.Arnav dhe Kushi shkojn brenda ne shtepi.Arnav shkon te bej dush,halla i jep udhëzime.Kushi shkon ne tualet te mar rrobat e hallës ajo i thote atij ti mare dhe ti nxjerr ne ballkon.Kushi kenaqet duke par Arnavin te punoj.Ajo shikon oren.dhe do ta vonoj ate sa te shkoj ora 9e 30qe te iki uje.Ajo i kërkon disa kavanoza Arnav merzitet dhe i thote mjaft.Kushi derdh nje shampo Arnav e shikon me inat.

Klikoni mbi reklama nese deshironi te shikoni video per episodin e neserm.

Keshilla