Sanaya Irani (Khushi) ka nje moter binjake dhe se paskemi ditur?!Sanaya Irani (Khushi) eshte nje aktore mjaft e njohur ne Indi duke u theksuar per aktrimin e saj mahnites.Kur vjen puna te jeta private Sanayas nuk i pelqen te flase shume... dhe ne fakt mund te mendonim vertete se kjo mund te ishte motra binjake e Sanayas... por jo. Kjo foto eshte thjesht nje fotomontazh nga dikush.... dhe ne kur e pame menduam qe ajo ka nje moter binjake por pas disa hulmutimeve zbuluam qe jo... si ju duket ky montazh? edhe ju e hengret apo jo? :p
Powered by Blogger.