Sadna dhe Ragni perseri shoqe?....Lexoni me shume


Te gjithe ju besoj se i kujtoni dy bukuroshet qe mbeshtollen pas vetes gjithe publiku shqiptare.Sadna dhe Ragni nga filmi Bidaai i cili ishte seriali i pare indian ne shqiperi dhe nje nder serialet me te suksshme jane perfolur shume per marredhenien e tyre ne jeten reale.

 Ato ne fillim te serialit ishin shume shoqe, pastaj midis tyre u prishen marredheniet, thuhet se kjo e detyroi Sara Khan (Sadnen) qe ta lere serialin dhe regjizori te bente vdekjen e saj. Gjithsesi sot ato shikohen te buzeqeshura prane njera tjetres duke bere udhetime bashke.Diten e sotme ato kane qene ne Indonezi per te promovuar Bidain dhe ato dukeshin shume te lumtura prane njera tjetres.Per me shume shikoni videot dhe fotot me poshte..Powered by Blogger.