Gatime Tradicionale Shqiptare

Gatime Tradicionale Shqiptare

Keshilla

Loading...

Pije natyrale me majdanoz per dobesim, efekti i garantuar vetem ne nje jave...Pije natyrale per dobesim!
Nuk ekziston ndonje magji ne perberjen e ketij lengu natyral,por efekti i tij eshte i pabesueshem!
Gjithcka qe nevojitet eshte :Nje tufe majdanoz ,nje kokerr limon mesatar dhe nje gote me uje 200ml.
Pergatitja: Shtrydhni limonin, lengun e tij hidheni ne nje gote, me pas copetoni tufen e majdanozit(ose frulojeni) dhe shtojeni ne gote ,ne fund mbushni goten me uje.
Konsumojeni cdo dite me stomak bosh per 6 dite, me pas beni pushim 10 dite dhe pastaj rifillojeni .
Ky lëng ndihmon per te djegur kalorite dhe pasuron organizmin me vitamina të dobishme dhe minerale.
Përveç kësaj, majdanozi përmirëson procesin e tretjes, duke eliminuar lëngjet e akumuluara në inde.Kjo pije i jep organizmit tuaj te gjithe ushqyesit e nevojshem dhe rrit metabolizmin
p.s Duhet shoqeruar me nje diete te ekulibruar ,duke eleminuar brumrat yndyrnat.
Nuk keshillohet gjate shtatezanise as gjate gjidhenies!

Klikoni mbi reklama per nje super recete per gjatesine e flokut.

Keshilla