Pas sherrit të djeshëm, Fiori Dardha largohet përfundimisht nga DWM


Fiori Dardha dhe Robert Aliaj u përplasën sërish me njëri-tjetrin mbrëmjen e djeshme në 'Dance with me', por këtë herë debati degradoi deri aty sa Fiori vendosi të largohet nga spektakli.

Mirëpo pak minuta më vonë moderatorja e njohur u rikthye në skenë dhe performoi e veshur me xhinse dhe atlete


Megjithatë mesa duket ky rikthim ka qenë i përkohshëm pasi mesohet se Fiori është larguar përfundimisht nga 'Dance with me' e nuk do e shohim më të kërcejë të hënave

Nuk dihet ende se kush do e zëvendësojë moderatoren ndërsa kujtojmë që Fiori është konkurrentja e dytë që largohet nga spektaki këtë vit.


Powered by Blogger.