Pas lajmit se do bëhet baba, aktori i njohur turk Özcan Deniz probleme serioze me shëndetin.


Aktori turk te cilin ne Shqiperi e njohim me rolin e Kahramanit te Nje Pjese E Imja e aktualisht me rolin e Farukut ne telenovelen Nusja Nga Stambolli ,para disa javesh dha lajmin e gezuar se do te behej baba.
E ndersa te gjithe po prisnin qe 45 vjecari do te kurorzonte me martese dashurine e tij me partneren Şeyda Aktan,u njoftua se ai ka probleme shendetsore.
Sipas mediave turke kjo gjendje e renduar shendetsore eshte si pasoje e oreve te tejzgjatura ne pune.Kohet e fundit aktori ka nisur xhirimet e sezonit te dyte te telenoveles ''Nusja nga Stambolli'' ku erdhi dhe me nje pamje te re.Vellai i tij eshte shprehur se gjate javeve te fundit aktorit i eshte dashur qe te shkoje disa here ne spital pasi atij i duhet te beje nje pune teper intensive.
Powered by Blogger.