LAJMI I FUNDIT; BARIS ARDUS KAPET MBRËMË NË DHOMË ME ELCIN SANGU! E VËRTETA E FJALËVE QË KANË ‘PLASUR’ NË TURQINjë thashethem që ka ndodhur pak orë më parë, është përhapur me shpejtësi. Thuhet se ka ndodhur gjatë xhirimeve të fundit të filmit më të ri me protagonist Baris Ardus dhe Elcin Sangu. E gjithë kjo I ka vënë në situaTë të vështirë dy aktorët. Në kampin që u ndërtua ne Heybelia, për xhirimin e filmit Mutluluk Zamani, dy aktorët, gjatë gjithë natës qendruan në të njëjtën dhomë. Sipas disa pretendimeve, Elcin Sangu bëri fjalë në telefon me të dashurin, Yunus Ozdiken, dhe duke qarë ka shkuar në dhomën e saj dhe gjatë gjithë natës nuk ka dalë. Mëngjesin tjetër punonjësit e xhirimeve kanë trokitur në dhomen e Baris Arduc që ishte përballë Elcinit por pavarsisht shumë trokitjeve ai nuk e ka hapur derën. Më vonë, disa punonjës kanë parë që Elcin Sangu ka hapur derën e saj dhe prej dhomës ka dalë Baris Arduc. Sangu, kur i pa punonjësit e xhirimeve në panik tha “Bëra fjalë me Yunusin dhe me Barisin biseduam pak ne dhomen". Përpara disa minutash Elcini shkruajti ne Twitter që ky lajm është i rremë si dhe do ta çojë në gjyq atë që e ka shkruar këtë lajm.

Powered by Blogger.