Klaudia Pepa bën Xhensila Myrtezajin të flasë me ‘vete’…! Ja çfarë ka ndodhur! (FOTO)Fotot e saj po lënë pa fjalë dita ditës fansat e rrjeteve sociale.
Balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa është një nga personazhet, që së fundmi i është kushtuar shumë tepër vëmendje. Ajo i ka bërë të njëpasnjëshme publikimet sensuale. Këtë herë Klaudia ka publikuar një foto, e cila ka magjepsur dhe këngëtaren e njohur shqiptare Xhensila Myrtezaj, duke e bërë që të flasë më vete, ose e thënë më saktë: të flasë me Zotin.
‘Zot, sa e bukur”ka thënë bukuroshja shqiptare ku Klaudia rrezaton.
Këto ditë kanë qenë të mbushura me publikimet e Klaudias, në të cilat nuk ka mbetur pa reaguar as ish-bashkëshorti i saj Albi Nako. Ndarja e tyre ka zhurmuar gjithë vendin.
Albi dhe Klaudia u përfolën akoma më shumë, pasi në një mesazh të transmetuar në emisionin ‘Rudina’ e cilësoi ish bashkëshortin e saj Albin si ‘Vëllain e madh’.
Në intervista të një pas njëshme Albi ka treguar, se mes tyre ka një marrëdhënie shumë të mirë dhe komunikojnë shpesh me njëri-tjetrin.
Ndër të tjera Albi ka zbuluar se shkaku i ndarjes së tyre ishin në një farë mënyre prindërit e tij. Për shkak të moshës Albi duhet të jetë pranë tyre dhe nuk mund të zhvendosej drejt Italisë atje, ku ndodhet ish-bashkëshortja e tij.


Powered by Blogger.