Horoskopi Ditor për diten e Sotme (Fati Juaj Per Sot) - 1 tetor 2017

Horoskopi ditor për diten e diel - 1. tetor 2017
DASHI21. mars - 20. prill
Nëse nuk doni qe jeta juaj ne çift te marre tatëpjetën mundohuni te flisni hapur për gjithçka dhe te mos heshtni për asnjë çast. Beqaret do jene disi konfuze dhe nuk do dine çfarë hapash te hedhin. Edhe për ta jeta nuk do jete e lehte. Këshillat e familjareve mire është t'i dëgjojnë me kujdes. Sektorin e financave menaxhojeni me sa me shume kujdes pasi vetëm kështu gjendja do mbetet e mire.
DEMI21. prill - 21. maj
Jeta juaj ne çift do udhëhiqet gjithë kohës nga Venusi sot. Gjithçka qe keni ëndërruar do ju plotësohet dhe do ndiheni te qete. Respekti, mirënjohja dhe toleranca do jene mbizotëruese kurdoherë. Beqaret nuk do e durojnë dot vetminë, por nga ana tjetër do ndihen si te bllokuar dhe nuk do hedhin dot hapa. Ne planin financiar vështirë se mund te bëni ekonomi dhe do keni goxha tronditje.
BINJAKET22. maj - 21. qershor
Do tundoheni tej mase sot nga një person dhe ka rrezik ta tradhtoni atë qe keni ne krah. Gjithçka e bukur qe kishit ndërtuar deri me sot do marre fund sa hap e mbyll sytë. Beqaret do jene tej mase përzgjedhës dhe vështirë se mund te gjejnë një person te përshtatshëm. Sektori i financave do jete gjithë kohës i kënaqshëm dhe pa probleme. Shfrytëzojeni rastin për te bere edhe ndonjë investim.
GAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Ju qe jeni ne një lidhje do dashuroheni pa dorashka sot dhe ne çdo moment do përjetoni kënaqësi te veçanta. Beqaret do ndihen te bllokuar dhe nuk do ja shprehin dot ndjenjat një personi qe adhurojnë. Po priten gjate ka rrezik qe dikush tjetër t'ua rrëmbejë atë nga duart. Financat nuk do jene aq te kënaqshme sa për te hequr para mënjanë, prandaj bëni kujdes.
LUANI23. korrik - 22. gusht
Edhe pse jeni ne një lidhje do flirtoni me persona te tjerë sot dhe kjo do nxisë grindje me partnerin. Ne fakt nëse nuk e doni me atë, me mire te ndërprisni njëherë lidhjen e me pas te shihni dike tjetër. Beqaret as qe do e mendojnë ta ndryshojnë statusin e tyre edhe pse ne fakt mundësitë qe do ju paraqiten do jene te mira. Buxhetin do dini gjithmonë si ta menaxhoni.
VIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Ka rrezik qe jeta juaj ne çift te ndërlikohet tej mase gjate kësaj dite dhe ju t'i kërkoni partnerit ndarje te përkohshme. Beqaret nuk do arrijnë dot ta bëjnë për vete personin qe pëlqejnë dhe do preferojnë te mos pranojnë as ftesat qe do iu bëhen. Ne planin financiar situata nuk do jete aq e qëndrueshme dhe aq e mire sa për te bere çdo investim te menduar. Kujdes!
PESHORJA24. shtator - 23. tetor
Dite aspak e keqe nuk do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Me partnerin do keni një bashkëpunim për t'i pasur zili dhe shpesh do i shprehni ndjenjat edhe me zë te larte. Beqaret do kalojnë një nga ditët me te bukura te jetës se tyre. Çdo gjë për ta do jete si neper ëndrra. Edhe për buxhetin do jete një dite e begate. Mund te kryeni investime pa frike.
AKREPI24. tetor - 22. nëntor
Dite mjaft premtuese ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Partneri do i mbaje te gjitha premtimet qe ju ka bere dhe një etape shume e bukur ka për te filluar për ju. Beqaret do vazhdojnë te mbeten vetëm sepse nuk do ju pëlqejnë personat qe do i joshin. Ne planin financiar do jeni me te kujdesshëm se me pare dhe asgjë e keqe nuk ka për t'iu ndodhur.
SHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Dite jo shume e mire do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne shume momente do ndiheni keq pranë atij qe dashuroni dhe do keni zënka te forta. Beqaret me mire te presin edhe pak dite sepse mundësitë e sotme do sjellin veçse lidhje te paqëndrueshme. Buxhetin do e mbani nen kontroll gjate gjithë kohës dhe nuk do ju dalin aspak probleme.
BRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Dite harmonike dhe e mbushur me gëzim do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Shume gjera do lulëzojnë ne jetën tuaj dhe shpesh do ndiheni si mbi re. Beqaret nuk do jene te logjikshëm dhe vetëm për ta ndryshuar statusin mund te hedhin hapa te gabuara. Ne planin financiar do jeni shume me te kujdesshëm dhe nuk do hidhni hapa te nxituara. Situatën do e keni nen kontroll.
UJORI21. janar - 19. shkurt
Dite shume euforike do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Shume gjera do sqarohen njëherë e mire mes jush dhe atij qe keni ne krah dhe e ardhmja do ndërtohet ne mënyrën e duhur. Beqaret do kenë shume takime te bukura, kështu qe do e kenë pak te vështirë te bëjnë zgjedhje te menjëhershme. Ne planin financiar do hidhni hapat e duhura dhe gjendja do jete e shkëlqyer.
PESHQIT20. shkurt - 20. mars
Dite rutine ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do ndiheni aspak keq pranë atij qe keni ne krah, por as ndonjë emocion te jashtëzakonshëm nuk do përjetoni. Beqaret nuk do besojnë ne dashuri me shikim te pare, por shume gjera di ju ndryshojnë menjëherë. Shpenzimet kryejini me kujdes dhe keni për ta pare qe gjendja do normalizohet shpejt.
Powered by Blogger.