Gatime Tradicionale Shqiptare

Gatime Tradicionale Shqiptare

Keshilla

Loading...

FOTO/ Të reja nga ylli i “Bidai”, Ranvir bëhet baba i dy vajzave

KHA610 Copy of Copy of 768X550 blog inside image (2)

Kinshuk Mahajan, i njohur nga të gjithë si Ranvir në serialin indian “Bidai” transmetuar kohë më parë në “Tv Klan”, është bërë baba. Partnerja e tij ka sjellë në jetë dy vogëlushe binjake. Ssahair Saishaa, duart e të cilave i shihni në foto, erdhën në jetë një javë më parë. Lajmin e publikoi vetë aktori, duke nxjerrë në Instagram edhe emrat e bebeve të tij./ revistawho.com

Klikoni mbi reklama per te pare foto te tjera dhe shikoni se sa ngjajne ato me Ranvirin♥

Keshilla