E papritur: Divorcohet aktorja e njohur e serialit Dashuri e pafund

karased
Ata kanë qenë një nga çiftet më të dashur në Turqi dhe martesa e tyre në vitin 2014 bëri shumë bujë. Megjithatë, duket se dashuria ka përfunduar për Hazal Filiz Kucukkose, e njohur si Zejnep nga seriali "Dashuri e pafund". Ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori Tuan Tunali vendosën t'i japin fund martesës së tyre.
hazal filiz 003423QU
Sipas gecce.com, mendohet se shkaku mund të jetë një tradhti por deri më tani asgjë nuk është zyrtare. 
hazal filiz 003445VC
Një fakt tjetër që ka rënë në sy tek ndjekësit e aktores është se ajo ende nuk ka ndryshuar mbiemrin e saj në profilin në Instagram. Nga ana profesionale, Hazal gjendet në momentet më të mira për të. Ajo sapo përfundoi serialin "Ruya" i cili u prit mjaft mirë nga publiku në Turqi.
hazal filiz 003423LU

Powered by Blogger.