Gatime Tradicionale Shqiptare

Gatime Tradicionale Shqiptare

Keshilla

Loading...

E mbani mend Dollin, motrën e Alekut dhe Ranvirit? Ja si duket ajo sot

Screenshot_3
Dolli ka qenë një nga personazhet më interesantë të filmit tuaj të preferuar “Bidaai”. Ajo luante rolin e motrës së Alekut dhe Ranvirit. Roli i saj ishte shumë i shkurtër, megjithatë fansat e këtij seriali e mbajnë mend aktoren bukuroshe. Kanë kaluar 10 vite që nga transmetimi i “Bidaait” në Indi dhe me siguri jeni kuriozë si duket sot Dolli. Aktorja Preet Mulani sot është e martuar dhe ka një djalë, shkruan revistawho.com. Ajo nuk e ka lënë pas dore aktrimin dhe është fokusuar tek filmat më shumë sesa tek serialet. Gjithashtu Preet e njohur si Dolli është shumë aktive në rrjete sociale ku foto e mëposhtme me djalin dhe bashkëshortin është foto më e re nga ajo./revistawho.com.

Keshilla