Gatime Tradicionale Shqiptare

Gatime Tradicionale Shqiptare

Keshilla

Loading...

Cilat janë shenjat më tradhtare të horoskopit dhe arsyet pse tradhtojnëAstrologjia thotë se personaliteti dhe veprimet që njerëzit kryejnë gjatë jetës janë të lidhura ngushtë me shenjën përkatëse të horoskopit. Prandaj sot po iu sjellim karakteristikat e çdo shenje horoskopi përsa i përket tradhtisë.

Dashi
Dashi është një ndër shenjat e horoskopit që e tepron me komplimentat dhe me flirtimet. Sa është tradhëtar? 4
Demi
Demi është një shenjë e fshehtë, prandaj mos u gënjeni nga fytyra ëngjëllore ose nga dhuratat që mund t’ju japë. Sa është tradhëtar? 8
Binjakët
Binjakët janë shenja më tradhtare e horoskopit dhe tradhtojnë pa e menduar, megjithëse nuk i bëjnë veprimet me dashakeqësi. Sa është tradhtar? 10
Gaforrja
Gaforrja vuan nga mania për të qenë në qendër të vëmendjes dhe për këtë gjë të lindurit e kësaj shenje bëjnë gjithçka. Sa është tradhëtar? Nga 5 në 10
Luani
Nëse jeni një ndër të lindurit e kësaj shenje dijeni se nuk duhet t’a bëni të vuajë një luan, pasi luani është një ndër shenjat që nëse tradhton e bën për inat dhe për mëri. Sa është tradhëtar? 5
Virgjëresha
Virgjëresha është shenja më besnike e horoskopit dhe natyra dembele e saj e mban larg tradhtive. Sa është tradhëtar? 3
Peshorja
Peshorja tradhtinë e konsideron si armë nën mëngë për të provuar sharmin e saj, por nuk është një shenjë tradhtare. Sa është tradhëtar? 4
Akrepi
Akrepi është një shenjë e çuditshme. Të lindurit e kësaj shenje tradhtojnë pa e menduar, ama nuk tolerojnë tradhtinë nga të tjerët. Sa është tradhëtar? 0 ose 10
Shigjetari
Shigjetari urren monotoninë, një shigjetar mund të tradhtojë thjeshtë për të kaluar mirë dhe më pas për të gjithçka merr fund. Sa është tradhëtar? 9
Bricjapi
Nëse një Bricjap ka rënë në dashuri atëherë tradhtia as nuk mendohet tek të lindurit e kësaj shenje. Por deri atëherë bëni kujdes. Sa është tradhëtar? 2
Ujori
Ujori është një shenjë që adhuron lirinë dhe pavarësine. Nëse tradhton e bën nga inati i momentit. Sa është tradhëtar? 6
Peshqit
Peshqit janë një shenjë e ekuilibruar, ndjenja e fajit nuk i lë të tradhtojnë pasi nëse e bëjnë përjetojnë një pendim të madh. Sa është tradhtar? 3

Keshilla