Gatime Tradicionale Shqiptare

Gatime Tradicionale Shqiptare

Keshilla

Loading...

A është Xhensila shtatzënë? Shokon Gjyshja e Bes Kallakut tregon sekretin


Gjyshja e Bes Kallakut është ftuar në emisionin “Top Magazine” ku foli për dasmën e shumë të tjera. Xhensila dhe Besi kanë bërë plot 3 dasma.
E ftuar këtë mbrëmje në Top Magazine, gjyshja e Bes Kallakut i ka pritur me shumë humor ngacmimet e Albanit, Ervinit dhe Albanës për të zbuluar më shumë sekrete nga dasma e madhe e nipit të saj. Por zërat se Xhensila mund të jetë shtatzënë, Ija i ka mbyllur, shkruan Class. Pas pyetjes së Albanës nëse nusja është duke pritur një bebe, ajo tha: “Jo, për Zotin. Ajo s’po dëgjon ta bëjë kurrë…”, – tha ajo.
Këngëtarja, si të gjithë personazhet e njohur, është e fokusuar te karriera, por Ijes kjo gjë nuk po i pëlqen shumë: “Unë plasa duke e lutur dhe ajo më thotë “edhe për dy vjet Ije nuk kam ndër mend”, ndërsa ajo ia kthen: “Po karriera jote nuk mbaron asnjëherë mi non.”
Me sa duket, edhe për dy vjet të tjera, asgjë të re nga nusja për bebe. Ijes, kështu i ka thënë të paktën.

Keshilla