Xhenin E Big Brother E Ndjek Tersi, Feston Ditëlindjen, Por Shokohet Më Pas Nga Një Surprizë E Keqe (Foto)


Xheni, ish-banorja e Big Brother 9, ka festuar mbrëmë 22-vjetorin së bashku me miqtë e saj.
Por menjëherë pas festës, ajo është përballur me një sulm të papritur, ku persona të panjohur kanë sulmuar qëllimisht makinën e saj.
Por në këtë ngjarje ka një rastësi tepër të çuditshme dhe dashakeqe, pasi pak kohë më parë është sulmuar dhe makina e të dashurit të saj Benardit, pikërisht për ditëlindjen e tij.
“Ditëlindja ime me e keqe se e Bernit”, shkruan ajo në Instagram.
Cifti janë njohur përpara pesë muajsh në spektaklin Big Brother edhe ende duken shumë të dashuruar me njëri-tjetrin, fakt ky mesa që mesa duket ka shkaktuar zili dhe xhelozi tek persona të panjohur.
Xheni dhe Benardi kanë marrë pjesë mbrëmë në spektaklin “Dance With Me” , ku kanë marrë dhe kupën për performancën më të bukur gjatë shfaqjes.
Shiko footon me poshte
Powered by Blogger.