TË PËRBASHKËTAT E DY AKTORËVE HANDE ERCEL DHE BURAK OZCIVIT NË KËTË SEZON TË RI

Burak Ozcivit është edhe një herë imazh zyrtar i një kompanie. Më parë ylli i serialit “Lovebird-Trumcaku” ka qene imazh i një shampoje për flokët, i një pijeje freskuese, ndërsa këtë herë i nje kompleksi gjigand, rezidence dhe qender tregtare në Stamboll. Vetë aktori e ka ndarë këtë video në instagram e me sa duket ka qenë shumë entuziast për këtë projekt të ri. Edhe aktorja e mirënjohur Hande Ercel është kthyer në imazh për shumë marka të njohura. Projekti i saj i fundit i kësaj natyre lidhet me një markë veshjesh për të cilën Hande ka prezantuar një koleksion special. Në reklamë, shohim aktoren e njohur në skena të ndryshme ku tërheq vëmendjen me bukurinë dhe lirshmërinë e saj. Hande ka pozuar gjithashtu në kuadër të këtij projekti për fotografin e famshëm turk Tamer Yilmaz. Ndër të tjera projekte të Ercel përmendim serialin "Siyah Inci"  në të cilin ajo interpreton në krah të Tolgahan Sayisman. Ky serial është ende duke u xhiruar.

Powered by Blogger.