“SI TA QUAJ KËTË DASHURI”/ Jeni kuriozë të shihni si ka qenë “Kushi” fëmijë?

kushiii


Seriali “Si ta quaj këtë dashuri” është bërë një nga më të ndjekurit jo vetëm nga publiku shqiptar por dhe më gjerë. Aktorja kryesore Sanaya Irani por që në serial ka rolin e “Kushit” është kthyer në një nga personazhet më të dashur. Një vajzë çapkëne, e qeshur dhe plot jetë që dashurohet me një mashkull të pasur, por përpos të gjitha pengesave ata arrijnë të finalizojnë dashurinë e tyre. Por jeni kuriozë të shihni si ka qenë Kushi fëmijë? Në foton e mëposhtme kemi Sanaya-n fëmijë dhe më pas të rritur. Dallojmë që aktorja paska qenë një vajzë goxha topolake dhe që sot është shëndrruar një nga imazhet kryesore duke marrë titullin si gruaja e tretë më e bukur aziatike.


Powered by Blogger.