"Si ta quaj kete dashuri" Familja Raizada feston festen e Holit, ja cfare ndodh kete jave.. (Video)

Ndonese keto pjese jane pak te dhimbshme, kete jave do te shikojme edhe festen e Holit.Besoj se shume nga ju e njihni pak a shume se ceshte Holi nga filmat e tjere indian.Per ata qe se dine festa e Holit eshte ftesta e ngjyrave.Kete jave do te kemi nje moment shume romantik me ciftit, pasi Sham tenton te ngjyrose ne faqe Khushin me ngjyre por Arnav e ndalon dhe e ngjyros ai Khushin.Madje do kemi dhe nje moment xhelozie ku nje i panjohur po kercen me Khushin dhe Arnav e kap nga rrobat te panjohurin dhe e shtyn tutje... per me shume shikoni videot me poshte...
Powered by Blogger.