“SI TA QUAJ KETE DASHURI”/ Arnav puth Kushin, ai kupton se e dashuron; Ja ç’do të ndodhë Neser

i3m6d

Kushi shkon te mare fustanin per kercimin e radhes,aty ajo takohet me sham i cili perpiqet ti thoje se akrepi helmues ndodhet tek fustani i saj por ajo nuk e lejon.Sham e kercenon Kushin qe e refuzon dashurine e tij.Aty Arnav e gjen kushin duke qare dhe mendon se Kushi e ben per te fituar simpatine e tij.Madumati shkon tek Manorama qe te ballafaqohet dhe ta pyes se perse ia hodhi pijen ne lengun e saj(madumati do hakmerret ndaj Manorames )Kushi shkon ne sken per te kercyer por partneri i vallezimit nuk erdhi,juria vendosi qe familja Gupta te eleminohet nga gara,ne kete moment Arnav preket kur e shikon Kushin qe merzitet shkon ne sken per te zvendesuar partnerin e kercimit.Te dyja familjet Raizada dhe Gupta habiten kur shikojn Arnavin qe del vullnetar per te kercyer me Kushin .Performanca e ciftit i le te gjithe pa fjale.Ne kete kercim Arnav dhe Kushi jane me afer njeri-tjetrit.M
anorama dhe Sham nuk u pelqen afrimi i Arnavit me Kushin.Gjate kercimit Arnav dhe Kushi kujtojne momente te bukura qe kane kaluar bashke.
JU LUTEM KLIKONI MBI REKLAMA QE TE KEMI SA ME SHUME INFO RRETH SERIALIT  NE VAZHDIM 
SHIKO KANALET SHQIPTARE FALAS ME INTERNET KLIKO LINK ---> WWW.ALBTVHD.COM
Powered by Blogger.