Gatime Tradicionale Shqiptare

Gatime Tradicionale Shqiptare

Keshilla

Loading...

"Si Ta Quaj Kete Dashuri" Arnav ndalon makinen dhe shkon tek Kushi qe ti mjekoj doren Ja Cfare Do te Ndodhe Neser

Image may contain: 8 people, people standing

Arnav ndalon makinen dhe shkon tek Kushi qe ti mjekoj doren.Mjekon doren dhe aty shikojne njeri tjetrin.Ata shkojn se bashku ne shtepi .Shamit đŸ˜ˆnuk I pelqen kur I shikon se Kushi dhe Arnav erdhen se bashku ne shtepi.Anxhali dhe​ gjyshja gezohen,Pajal shikon doren e Kushit te fashuar dhe e pyet se cfare i ka ndodhur, Kushi i thote asgje.Kushi shkon ne dhome aty e ndalon Arnav i cili ne dore mban nje cante te zeze qe e ka per Kushin,por nuk ia jep dot se i nderpret Kushi shkon ne dhome dhe aty sheh canten ku mban emrin e Kushit lart,ajo e hap dhe sheh byrzylyke shume te bukur.Ajo e mer nje dhe e vendos ne dore asaj I pelqejn shume,pas saj eshte Arnav qe Po shikon.Arnav eshte i lumtur kur sheh Kushin qe vendos byrzylyket ne dore. Anxhali vjen dhe I sjell nje leng Kushit.Kushi kupton qe byrzylyket I ka bler Arnav dhe i bie te fiket.Anxhali bertet dhe te gjithe mblidhen tek Kushi.Kushi zgjohet dhe degjon Arnavin duke i thirrur ne emer.Arnav e pyet eshte mire dhe i thote te mare doktorin ne tell,por ajo i thote qe eshte mire.Ajo thot fjalen byrzylyke dhe Arnav ben sikur nuk e degjon sepse nuk do qe ta pranoj qe i ka bler ai.Garima thote qe ta marin Kushin por Arnav nderhyn qe te rri aty.Ai i jep dhe uje Kushit.Kushi qetesohet dhe zbret poshte tek lutja qe bejne te dyja familjet aty eshte edhe Arnav i cili pret Kushin ta shikoj i ka ven byrzylyket apo jo,por Kushi i ka mbuluar duart me dupat.Ai nuk e shikon dot.Anxhali shperndan embelsiren e lutjes Arnav ia mer kur i vjen radha Kushit qe tia jap ai e ben qe ti shikoj byrzylyket,por Kushi ia zgjat doren te mbuluar,halla i bertet Kushit qe ta heq dupaten nga duart ajo e heq dhe Arnav shikon qe ajo i ka vendosur byrzylyket.NK shkon tu bej foto familjeve.Anxhali shikon byrzylyket e Kushit dhe i thote qe jan shume te bukur por ajo thot qe si pelqejn fare,qe Arnav te pranoj qe i ka bler ai.Manorama tallet me familjen Gupta per mosmarrjen e asnje angazhimi per dasem.Me ne fund Arnav pranon se ai I ka bler byrzylyket đŸ˜đŸ˜đŸ˜.shpesoj tu pelqej😊😉

Keshilla