"Si Ta Quaj Kete Dashuri" Anxhali dhe gjyshja arrijne me sukses qe Arnav te pranoj ndjenjat qe ka per Kushin ,Ja Cfare Do te Ndodhe Neser

Image may contain: 12 people, text

Anxhali dhe gjyshja arrijne me sukses qe Arnav te pranoj ndjenjat qe ka per Kushin.Kushi ka shkuar me NK te marrin nje cante qe ajo ka harruar,ata vonohen.Arnav mer Kushin ne tel.Anxhali vjen drejt Arnavit me tel e Kushit e I thote se Kushi e ka len tel ketu.Arnav shkon ne kerkim te Kushit.Gjate rruges ai shikon nje postbllok me polic.Ai afrohet pyet se cfare ka ndodhur.Aty meson se ka ndodhur aksident,nje burre dhe nje grua jane plagosur.Ai shikon pas kangjellave te postbllokut kepucet e Kushit.Menjehere ai kalon ne anen ku ka ndodhur aksidenti ne tok ai shikon dhe copat e byrzylykut te Kushit,ai e mer copen e byrzylykut she e shtrengon fort ne dore duke qare e duke i kerkur falje Kushit.(Dora e tij cahet nga shtrengimi i copes se byrzylykut).Ai hipen ne makine behet gati te ik por ai degjon zerin e Kushit me pas e shikon nga pasqyra e makines.Ai gezohet kur shikon qe Kushi eshte Manorama nuk do qe ta pranoj Pajalin si nuse ajo e ofendon ne sy te Garimes dhe Madumatit.Pajal dhe Garima qajn.Gjate ketij momenti meret vesh se Manorama ka dashur ta martonte Akashin por ky nuk pranoi.Akashi I kerkon falje pajalit per martesen e deshtur te Arnav zbret nga makina dhe shkon drejt Kushit,ai duke i bertitur e kap Kushin me te dyja duart nga faqet.Edhe Kushi I bertet i thote se perse e ben kete.Ai I bertet me te madhe sepse te .... (Po nuk ja tha qe nuk ja tha te shkreten Te duađŸ˜©)NK i dhuron byrzylyk.Arnav mer Kushin ne makine ta coj ne shtepi.Kushi mundohet te vendos byrzylyket ne dore por ata ishin te vegjel dhe njeri prej tyre u keput dhe u ngul ne dore,đŸ˜©Arnav prap I bertet.Shpresoj tju pelqej jeni me te miret đŸ˜Š
Powered by Blogger.