Pajtohen Olsi dhe Fjorentina? Ish-çifti i BB9 kapen mat së bashku

IMG_9392

Olsi dhe Fjorentina janë padyshim një nga çiftet më të komentuara kohët e fundit. Ish-banorët e edicionit të 9 të Big Brother kishin vëmendjen e publikut brenda dhe jashtë shtëpisë më të famshme, por vëmendjen më të madhe e morën pas ndarjes.

Loading...
Prej disa javësh ata nuk janë më bashkë, por një video live nga Fjorentina ditën e sotme zbuloi se ish-çifti ka shpresa të rikthehen bashkë.
Gjatë videos live, një fans i Fjorentinës këmbëngulte që e kishte parë atë dhe Olsin në një lokal. Ish-banorja në fillim e mohoi, pastaj tha se edhe nëse e kanë parë, ajo dhe Olsi ruan miqësinë.
Miegjithatë kaq është dashur që komentet në vazhdim të pyesnin Fjorin nëse do të kishte një rikthim me Olsin apo jo, pyetje të cilat ajo nuk iu përgjigj dhe e mbylli videon live./Xing.al
Powered by Blogger.