Maska magjike e cila rrit floket tuaj, ju jep shkelqim dhe butesi! (video)Maska magjike e cila rrit floket tuaj!
Per kete maske duhen:
•4 luge vaj ulliri
•dy veze
•1 luge mjalt
Aplikojeni ne floket tuaj, lereni nje ore dhe lajeni.Me pas aplikoni coconout oil duke masazhuar rrenjen e flokut. Per me shume shikoni video me poshte.


Powered by Blogger.