Gatime Tradicionale Shqiptare

Gatime Tradicionale Shqiptare

Keshilla

Loading...

Kur bëhen bashkë Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku!Këtë mëngjes aktorët Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi e kanë pirë kafen së bashku dhe nuk kanë rezistuar pa publikuar në profilet e tyre në rrjete sociale. Sigurisht ata nuk mund të ishin seriozë as në këtë postim ky përveç tyre kanë fotografuar dhe një person tjetër, i cili po pinte kafen.
Janë padyshim dy nga emrat më të njohur të humorit shqiptar batutat e të cilëve kur bëhen së bashku janë të papërsëritshme.…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote:

Keshilla