Ku janë dhe me çfarë po merren sot aktorët e serialit indian “Bidaai”

Ku janë dhe me çfarë po merren sot aktorët e serialit indian “Bidaai”


Kanë kaluar mjaft kohe që nga mbarimi i serialit Bidaai në Shqipëri, seriali i cili theu rekordet e shikueshmërisë. Por ku janë sot Sadna, Ragni, Alek apo Ranvir?Sadna – Sara Khan e cila bëri të gjithe të qajnë me rolin e saj,luan rolin kryesor në “Bay Khudi”. Ragni – Parul Chauhan e cila luante rolin e vajzës me ngjyrë, aktualisht po luan në “Yeh Rishta Kya Kehlata Hai”.Alek –Angad Hasijan, djalit të çmendur që dashurohet me Sadnën. Angad luan në “Waaris”.Ranvir -Kinshuk Mahajan me rolin e Ranvirit që i rrëmbeu zemrat vajzave. Ai  luan në serialin “Naagin
Powered by Blogger.