Horoskopi ditor për diten e Sotme (Fati Juaj Per Sot ) - 7. shtator 2017

Horoskopi ditor për diten e enjte - 7. shtator 2017
DASHI21. mars - 20. prill
Ne përgjithësi marrëdhënia juaj ne çift do jete e mire sot. Do i pranoni kritikat e tjetrit sepse me ne fund do e kuptoni qe ai gjithçka ua thotë për mire. Nëse jeni beqare do keni një takim mjaft interesant gjate mbrëmjes. Joshni me delikatese. Financat do jene te mira, kështu qe mund te kryeni transaksionet qe keni menduar apo mund te bëni investimet e duhura.
DEMI21. prill - 21. maj
Partneri do iu përkëdhele me shume se me pare sot dhe pritet te kaloni momente me romantike se bashku. Përfitoni nga harmonia dhe ambienti i ngrohte për te folur edhe për ndonjë gjë te rëndësishme. Beqaret duhet vetëm te joshin, te tjerat t’ia lënë kohës. Ne planin financiar nuk është ende koha për transaksione edhe pse ne përgjithësi fati do jete ne anën tuaj.
BINJAKET22. maj - 21. qershor
Do jeni mjaft euforike gjate kësaj dite dhe do tregoheni te gatshëm te provoni eksperienca te reja. Jeta intime do marre me tepër rëndësi. Nëse jeni beqare dhe ëndërroni te vendosni një unaze ne gisht do keni fat. Edhe për ata qe kërkojnë vetëm aventura, gjithçka do realizohet. Ne pune duhet t’i besoni me shume intuitës dhe nuk duhet te dorëzoheni lehte.
GAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Dashuria juaj do jete e bekuar nga yjet gjate kësaj dite. Ata qe kane pasur probleme jo vetëm qe do i zgjidhin, por krijojnë një lidhje akoma me te forte se me pare. Beqaret do pëlqejnë shume një person te cilin e njohin qe fëmijë, por ai ka qene larg për disa kohe. financat do i menaxhoni me rigorozitet dhe maturi. Për investime prisni tre deri katër dite.
LUANI23. korrik - 22. gusht
Dite e bukur dhe emocionuese kjo e sotmja për ata qe jene ne një lidhje. Shpeshherë do iu duket vetja sikur jeni ne një ëndërr te bukur qe nuk do mbaroje kurrë. Beqaret do kenë një takim mjaft interesant ne momentin qe ata me pak e presin. Ne planin financiar nuk është koha te ndërmerrni rreziqe apo vendime te mëdha. Mire do ishte te këshilloheshit me specialiste për çdo problem qe do iu dale.
VIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Çdo gjë do shkoje me se miri sot ndërmjet jush dhe atij qe keni ne krah. Do hapni rruge për gjithçka dhe do i besoni shume mendimeve te tij. Për beqaret mund te ndodhe çdo gjë. Orët e drekës do jene me te favorshmet për takimet impresionuese. Ne planin financiar do i menaxhoni me shume kujdes te ardhurat dhe do tregoheni realiste.
PESHORJA24. shtator - 23. tetor
Edhe pse do jeni ne një lidhje do ndiheni shume te vetmuar dhe te lënë pas dore. Partneri juaj do jete i zënë me pune dhe nuk do iu kushtoje aspak vëmendje. Beqaret ka shume mundësi te qëndrojnë te mbyllur ne vetvete dhe te mos përfitojnë nga mundësitë qe do iu jepen për takime. Ne planin financiar do iu mungoje kthjelltësia dhe do bëni gabime te pafalshme.
AKREPI24. tetor - 22. nëntor
Nëse keni ndonjë dyshim apo shqetësim për jetën tuaj ne çift flisni sa me pare me partnerin tuaj. Mos iu tregoni detaje intime miqve sepse jo te gjithë iu duan te mirën. Beqaret do kenë shume sukses ne jetën sentimentale dhe me ne fund nuk do ndihen te vetmuar. Ne planin financiar do keni goxha përmirësime dhe do arrini te kryeni shpenzimet e
SHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Ne përgjithësi jeta ne çift do jete e privilegjuar sot, por ata qe punojnë bashke apo kane te njëjtin profesion do jene me fatlumet. Përgatituni për emocione te jashtëzakonshme. Beqaret do kenë një dite te paqëndrueshme. Do keni takime impresionuese, por do druheni te shkoni me tej. Ne planin financiar do keni mbështetjen e familjareve dhe çdo gjë do shkoje me se miri.
BRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Jeta juaj ne çift do jete e mbrojtur gjate gjithë kohës sot. Do jeni ju qe do hapni me shume rruge dhe do e toleroni me shume partnerin. Beqaret qe presin me padurim dashurinë e madhe do jene me fat. Duke filluar qe sot jete e tyre do marre një tjetër drejtim. Ne planin financiar nuk duhen ndërmarrë rreziqe te mëdha. Mblidhni disa para sepse do iu duhen.
UJORI21. janar - 19. shkurt
Ambienti ne çift do jete shume romantik gjate kësaj dite. Do kaloni momente te mrekullueshme pranë atij qe dashuroni dhe nuk do dëshironi te shkëputeni për asnjë moment. Beqaret do jene te privilegjuar ne dashuri. Ne planin financiar duhet te mendoni paksa edhe për te ardhmen jo vetëm për ditët e sotme. Tregohuni te kursyer me shpenzimet.
PESHQIT20. shkurt - 20. mars
Edhe ata qe kane shume kohe qe janë te lidhur dhe deri me sot kane pasur një jete te qëndrueshme, sot do përballen me vështirësi. Mungesa e tolerancës dhe mirëkuptimit do e përkeqësojnë me shume gjendjen. Beqaret do kalojnë një dite pa te reja. Ne planin financiar duhen ndjekur rregulla strikte dhe nuk duhen marre vendime te nxituara.
Powered by Blogger.