Horoskopi ditor për diten e Sotme (Fati Juaj Per Sot ) - 4. shtator 2017Horoskopi ditor për diten e hene - 4. shtator 2017
DASHI21. mars - 20. prill
Marrëdhënia juaj ne çift do jete shume e mire gjate kësaj dite. Do e merrni çdo gjë me pozitivizëm dhe asgjë e keqe nuk ka për te ndodhur. Beqaret do tërheqin vëmendjen e shume personave, por nuk do arrijnë te krijojnë një afrimitet me te forte me asnjë. Ne planin financiar do iu dalin disa vështirësi, por do i kaloni me lehtësi. Asgjë nuk mund t’iu nxite te dorëzoheni.
DEMI21. prill - 21. maj
Asnjë planet nuk do ndikoje gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Lidhja juaj ka baza te forta dhe nuk do tronditet aspak. Edhe pse disa persona qe iu kane inat për harmoninë ne çift dhe do mundohen t’iu prishin pune, nuk do ia dalin dot. Beqaret do harxhojnë gjithë kohen e lire qe do kenë për t’ia kushtuar romancës qe do nisin. Ne planin financiar do mbizotërojë ekuilibri.
BINJAKET22. maj - 21. qershor
Do keni nevoje për me shume intensitet gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift, por partneri nuk do ua japë këtë. Flisni hapur me te para se te merrni vendime te rëndësishme. Beqaret do jene shume ta hallakatur dhe nuk do e kenë mendjen te krijojnë ndonjë lidhje. Beni kujdes nga ndikimi negativ i Hënës ne planin financiar. Do iu duhet te përballeni me vështirësi te mëdha.
GAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Beni edhe disa përpjekje sot për ta përmirësuar marrëdhënien ne çift. Nga ana tjetër mos bëni gabim t’i besoni askujt tjetër përveç miqve shume te ngushte sepse te tjerët do iu prishin pune me tepër. Beqaret do njihen me persona te rinj e mjaft interesante. Ne planin financiar do iu vije një shume e madhe parash dhe çdo gjë do vendoset ne ekuilibër.
LUANI23. korrik - 22. gusht
Për jetën tuaj ne çift problemet mesa duket nuk kane te mbaruar. Serish do debatoni me partnerin dhe nuk do qëndroni për asnjë moment ne qetësi. Beqaret do e kenë gjithë kohës mendjen te joshin, por kur dikush t’iu propozoje do stepen. Situata financiare mund te behet shume shqetësuese sot nëse nuk ulni menjëherë shpenzimet. Tregohuni me largpamës.
VIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Me ne fund rutina do largohet nga jeta juaj ne çift sot. Jo vetëm qe do i shtoni dozat e komunikimit, por do provoni edhe eksperienca te reja se bashku. Dite animuar edhe për beqaret, megjithatë duhet pritur ende pak kohe për te filluar një histori dashurie. Për sa iu përket te ardhurave duhet thënë se ato do jene me te qëndrueshme sesa mendohej.
PESHORJA24. shtator - 23. tetor
Nëse nuk fiksoheni kot pas disa debateve te vogla ne çift, dita do shkoje për mrekulli. Mendohuni dhe flisni me atë qe keni ne krah për te ardhmen tuaj. Për beqaret nuk pritet asgjë e veçante kështu qe shfrytëzojeni kohës me miqtë dhe familjaret. Ne planin financiar nuk duhet ta teproni me shpenzimet sepse do keni vështirësi te mëdha për me vone.
AKREPI24. tetor - 22. nëntor
Keqkuptimet dhe debatet ne jetën tuaj ne çift do jene te shumta sot. Te dy do jeni kokëfortë dhe nuk do e toleroni aspak atë qe keni ne krah. Beqaret jo vetëm qe do kenë takime interesante, por mund te fillojnë edhe histori dashurie pasionante. Ne planin financiar duhet te vazhdoni te tregoheni sa me te matur dhe te kujdeseni me tepër për menaxhimin e te ardhurave.
SHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Ne planin sentimental do keni disa vështirësi sot. Për shkak te ndikimit te madh te shokëve partneri do tregohet me xheloz dhe do iu ruaje gjate gjithë kohës. Kjo do jete ajo qe do iu acaroje me tepër. Beqaret do kenë veçse disa takime interesante dhe asgjë me tepër. Ne planin financiar do ndërmerrni iniciativa dhe do kryeni transaksione te rëndësishme.
BRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Do ndodhin shume te papritura sot ne jetën tuaj ne çift dhe kjo do e ndryshoje paksa rutinën e përditshme. Disa do mendojnë te provojnë eksperienca te veçante se bashku. Për beqaret priten dashuri me shikim te pare kështu qe shfrytëzojeni sa te mundni ditën. financat do i menaxhoni me shume kujdes dhe maturi. Nuk pritet as me i vogli problem ne këtë sektor.
UJORI21. janar - 19. shkurt
Se bashku me partnerin do kaloni momente te mrekullueshme ne çift. Te dy do i shprehni me tepër ndjenjat. Beqaret do i kthejnë shpinën dashurisë dhe nuk do duan te ndryshojnë status. Ne fakt kur te ndryshojnë mendim do jete shume vone. Ne planin financiar do jeni te vendosur ta stabilizoni sa me shpejt buxhetin dhe me pak mundim do ia dilni mbanë.
PESHQIT20. shkurt - 20. mars


Do bëni çmos t’i ndreqni problemet qe keni pasur ne çift gjate kësaj dite dhe do ia dilni mbanë. Edhe pse kohet e fundit partneri është treguar me kritik dhe me i ashpër se duhet, ju do dini te falni. Beqaret nuk do e ndryshojnë as sot statusin, megjithatë dita ne përgjithësi do jete e bukur. Ne planin financiar nuk rekomandohet te ndërmerrni rreziqe te mëdha.
Powered by Blogger.