Horoskopi ditor për diten e Sotme (Fati Juaj Per Sot ) - 3. shtator 2017


Horoskopi ditor për diten e diel - 3. shtator 2017
DASHI21. mars - 20. prill
Dita e sotme do jete shume e favorshme për beqaret. Ata do kenë mundësi te gjejnë personin e ëndrrave me te cilin do kalojnë një jete te bukur. Te dashuruarit kane për te pasur një dite shume normale dhe pa ndonjë takim mbresëlënës. Çështjet financiare do jene goxha interesante kështu qe mund ta shfrytëzoni rastin për te bere edhe disa investime afatgjata.
DEMI21. prill - 21. maj
Dite rutine ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Për fatin e mire zemra do jete e qete dhe nuk do keni asnjë lloj mosmarrëveshjeje me partnerin. Beqaret do dine si ta joshin personin qe pëlqejnë dhe sot do bëjnë edhe deklarata te forta. Financat nuk do kërkojnë shume vëmendje sepse kohet e fundit i keni marre te gjitha masat qe gjendja mos ketë probleme.
BINJAKET22. maj - 21. qershor
Jute dashuruarit nuk do keni për çfarë te qaheni gjate kësaj dite sepse partneri do ju garantoje momente fantastike e te mbushur me pasion. Beqareve do ju ndryshoje gjate gjithë kohës humori dhe as vete nuk do jene te qarte për hapat qe duan te hedhin. Ne planin financiar situata do jete e kënaqshme dhe nuk do keni për çfarë te qaheni. Mund te përfitoni për te bere edhe ndonjë investim.
GAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Për te përjetuar me shume e mocione ne jetën tuaj ne çift sot duhet t'i shtoni dozat e fantazisë dhe imagjinatës. Nëse ja lini çdo gjë kohës, rutina mund t'iu pushtoje. Beqaret do kenë takime te jashtëzakonshme qe do ua ndryshojnë jetën me shpejt nga sa mund ta kishin menduar. ne planin financiar yjet do ju mbështesin gjate gjithë kohës dhe nuk do ju dale as problemi me i vogël.
LUANI23. korrik - 22. gusht
Kujdes me skenat e xhelozisë gjate kësaj dite sepse situata mund t'iu dale menjëherë jashtë kontrollit. Mos u mundoni as ta kontrolloni ne çdo moment atë qe keni ne krah sepse do i duket sikur i zini frymën. Beqaret do kenë disa takime, por asgjë serioze për t'u veçuar. Buxhetin do e menaxhoni me shume përkujdes kështu qe gjendja ka për te qene gjate gjithë kohës e mire.
VIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Ka rrezik qe tensioni, mosmarrëveshjet dhe problemet te mbizotërojnë gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift sot. Nuk do jeni aspak te qete. Beqaret do i kenë idetë shume te qarta dhe nuk do nxitohen për asgjë. Për ta me e rëndësishme është te kalojnë çaste te bukura sesa te krijojnë një lidhje qe nuk do ju ofroje qëndrueshmëri. Buxheti nuk do jete i keq, megjithatë po shpenzuat me kursim do keni një gjendja me te stabilizuar edhe ne te ardhmen.
PESHORJA24. shtator - 23. tetor
Dite goxha e ndërlikuar ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do e kundërshtoni partneri për shume gjera dhe nuk do pranoni te hapni rruge. Beqaret do jene te parezistueshem dhe do marrin shume propozime, vetëm se do e kenë paksa te vështirë te bëjnë zgjedhjen përfundimtare. Për financa te stabilizuara duhet patjetër te hiqni dore nga disa shpenzime.
AKREPI24. tetor - 22. nëntor
Dite e mërzitshme ka për te qene kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Mes jush dhe partnerit nuk do ketë asnjë lloj emocione dhe mund te ndiheni keq. Beqaret do jene ne humorin e duhur dhe mund te bëjnë edhe ndonjë çmenduri te vogël vetëm për ta ndryshuar statusin. Ne planin financiar do dini si t'i rregulloni problemet dhe do jeni me te qete.
SHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Nuk do merreni vesh aspak me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe here pas here do lindin edhe debate te forta me te. Beqaret do i vlerësojnë mjaft disa miq dhe me ta do jene gati te hedhin edhe hapa te rëndësishme. Ka mundësi qe ne jetën e tyre te këtë ndryshime. Shpenzimet duhet t'i mbani nen kontroll pasi ne te kundërt situata mund t'iu dale jashtë kontrollit.
BRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Jeta juaj ne çift do jete fantastike gjate kësaj dite. Nuk do keni as problemin me te vogël me njeri-tjetrin, përkundrazi te dy do toleroni mjaft dhe do mbani një gjendje te qëndrueshme. Beqaret duhet te bëjnë edhe pak me shume durim ne mënyrë qe ta gjejnë personin me te përshtatshëm. Ne planin financiar duhet t'ua vini veshin këshillave te miqve sepse do ju ndihmojnë pa mase.
UJORI21. janar - 19. shkurt
Ne përgjithësi jeta juaj ne çift do jete e mbrojtur sot. Do i lini pas krahëve te gjitha problemet e se shkuarës dhe do mendoni si ta bëni te ardhmen sa me te bukur. Beqaret do jene te zënë me pune dhe angazhime te tjera, prandaj nuk do i përkushtohen gjetjes se dashurisë. Gjendja e financave do jete e shkëlqyer dhe nuk do keni asgjë për çfarë te shqetësoheni.
PESHQIT20. shkurt - 20. mars
Te dashuruarit kane për te pasur një dite pasionante sot. Shume nga ëndrrat do realizohet dhe zemra do ndihet e përmbushur. Beqaret do preferojnë aventurat kalimtare, te cilat për te thënë te vërtetën sot do jene me shumice. Urani do jete shume i favorshëm për sektorin e financave. Gjendja ka për t'u përmirësuar edhe me shume nëse tregoheni te matur me shpenzimet.
Powered by Blogger.