FOTO/ Sekretet e bukurisë, ja ku do ta shihni së shpejti Fotininë

danjel fotini

Nëse menduat se fitorja e “Big Brother 9” ishte fundi, ju themi që për Fotininë është vetëm fillimi. Ish-banorja mesa duket është një vajzë plot surpriza. Pas lajmit për një dasmë në horizont, ajo ka ndarë me të gjithë ndjekësit një nismë të re që do të ndërmarrë. Në “Instagram” Fotini ka postuar një foto ku shkruan: “Së shpejti do të ndaj me ju të gjitha sekretet e bukurisë që unë bëj për një pamje të bukur dhe natyrale. Ju ftoj të më ndiqni në kanalin tonë në “Youtube” Lafoda dhe të bëni “subscribe” në mënyrë që të njoftoheni për videot që unë do të përgatis për ju.” Suksese Fotini!


Powered by Blogger.