Çifti më i ri? Nuk do ta besoni kush e pret Damianon në aeroport

IMG_9375

​Ish-banori i Big Brother është kthyer në Shqipëri dhe gjëja e parë që bën sapo mbërin në vend është të takojë miqtë e tij.
Sidrita dhe Olsi kanë qenë të parët që e kanë takuar. Madje ajo ka shkuar ta presë dhe në aeroport. Kujtojmë që Sidrita ka qenë e dashura e Ervinit, një prej rivalëve më të mëdhenj të Damianos brenda shtëpisë.
Ndërkohë dhe marrëdhënia e Damianos dhe Sidritën nuk ka qenë aq e mirë. Por me daljen nga Big-u gjërat kanë ndryshuar.
Nuk dihet nëse mes tyre po lindin sinjale dashurie apo është thjesht një miqësi.
Express
Powered by Blogger.