“BIG BROTHER 9″/ Olsi tashmë beqar ngacmon Ambrën, shkodrania seksi e injoron

304097

Një nga konkurrentët më të spikatur të edicionit të fundit të “Big Brother”, ra në sy sidomos për faktin se është flirtues i madh. Olsi Klosi bashkë me ish të dashurën e tij Fjorentina, dhuruan spektakël për publikun shqiptar për tri muaj mes flirtit, “tradhëtisë”, xhelozisë e dashurisë. Kjo i bëri interesantë duke i çuar deri në finale e shumë pranë fitores. Por në fakt triumfoi dashuria e vërtetë, siç konfirmoi edhe koha. Danjeli e Fotinia vazhdojnë të jenë një çift i lumtur, ndërsa Fjorentina dhe Olsi u ndanë. Tani si beqar, ai ka të gjithë lirinë e botës që të ngacmojë kë të dëshirojë. Dhe një lloj flirti të nisur brenda shtëpisë me kamera, duket se po tenton ta vazhdojë. Dy ditë më parë Olsi ka komentuar në një foto të shkodranes Ambra, e cila si gjithnjë shfaqet seksi. “Paske dalë pa mendje moj”, i shkruan ai. Por ndryshe nga komentuesit e tjerë që Ambra u ka kthyer ndonjë përgjigje, Olsin e ka injoruar krejtësisht, duke mos i bërë as edhe një pëlqim. Të shohim a do të këmbëngulë më tej “mistreci” nga Tirana…/Powered by Blogger.