Gatime Tradicionale Shqiptare

Gatime Tradicionale Shqiptare

Keshilla

Loading...

“BIG BROTHER 9″/ Musa nisi lidhje të re, por edhe Dona është në prag të një romance… (FOTO)

dona

Musa dhe Dona ishin një çift që u pëlqye jo pak gjatë pjesëmarrjes në edicionin e fundit të “Big Brother”. Ata dhuruan skena romantike e shumë puthje në shtëpinë e me kamera, duke na paraqitur një dyshe të qetë që dukej se do të kishte një marrëdhënie të konsoliduar. Por jo! Musa dhe Dona u ndanë pak kohë pas përfundimit të spektaklit. Madje i riu që jeton në Itali, nuk humbi kohë për të nisur një raport tjetër. Por edhe Donën nuk duan ta lënë krejt të vetme… Ajo ka një adhurues anonim që ka nisur t’i vardiset e nga forma që ka zgjedhur duhet të jetë romantik. Mbrëmë biondja simpatike ka marrë disa trëndafila surprizë. Ajo ka pyetur në rrjetet sociale se kush është dërguesi, e deri më tani ende nuk e dimë nëse e ka gjetur./ revistawho.com

Keshilla