Armela feston ditëlindjen, ja dhurata e shtrenjtë që i ka bërë e ëma...


Armela u bë e njohur pas pjesëmarrjes në "Big Brother 9" dhe sot është një nga vajzat më të komentuara e gjithashtu me shumë ndjekës në rrjete sociale, aty ku ish-banorja është shumë aktive.
Sot Armela feston ditëlindjen dhe ditën e ka nisur me një dhuratë të shtrenjtë nga mamaja e saj Eglantina.
E ëma i ka blerë Armelës një makinë ngjyrë të bardhë që e ka gëzuar shumë ish-banoren. "Faleminderit mamushi për dhuratën. Mami më e mirë në botë", shkruan Armela.
Powered by Blogger.