Aktoret e "Si ta quaj kete dashuri" dhe shenjat e tyre te horoskopit...


Ja aktoret dhe shenjat e tyre te horoskopit:

Arnav : Luani
Khushi : Virgjeresha
Pajal : Gaforrja
Anxhali : Akrepi
Akash : Virgjeresha
Sham : Bricjapi
Garima : Shigjetari
Lavanja: Binjaket
Nk:DASHI
Madhumati: gaforrja
Shashi : Virgjeresha
Powered by Blogger.