Zbulohet lidhja e Fjorentinës dhe Damianos para Big Brother.!!

Damiano dhe Fjorentina kanë qenë padyshim dy nga banorët më të komentuar të edicionit të 9 të Big Brother. Damiano u përjashtua nga loja dhe nuk mundti të vazhdojë për shumë gjatë ndërsa Fjorentina shkoi deri në finale me partnerin e saj Olsin.
Ndonëse brenda shtëpisë nuk kishin ndonjë marrëdhënie të ngushtë me njëri tjetrin, jashtë shtëpisë më të famshme në Shqipëri ndodh ndryshe. Postimi i fundit i Fjorentinës ka zbuluar se dy ish-banorët njiheshin para hyrjes në Big Brother.
Foton të cilën Fjorentina e ka postuar në Instagram e ka pasur Damiano ç’ka vërteton se mes tyre dikur ka patur miqësi.
"Pse qesh ooo moster shyqyr qe ma solle se le nam duke mbajtur fotot e mia haahhaha", shkruan Fjorentina.
"Hahhahaha po une e gjeta ne arkiv. Nga kjo foto te njoha para se te futeshim bb @fjorentina.halili vrisja mendjen brenda kush eshte ajo kush eshte. Se jo per gjo ndryshim nga tani me foton hajd te gjeje", ia kthen Damiano.
"Shoku koha rinis, ajo aty", i thotë Fjorentina.

Powered by Blogger.