Xheni flet për ndarjen me Benardin, ja çfarë ndodhi!!!

Pak më parë ish-banorja e BB9 Xheni deklaroi me anë të një postimi në Instastory se ishte ndarë nga Benardi. "Më vjen keq por unë dhe Benardi jena ndarë", shkruan Xheni. Por e vërteta qëndron ndryshe.
Me anë të një postimi tjetër Xheni sqaron se çfarë ka ndodhur në të vërtet.
Ish banorja shkruan se Instagrami i saj është hackuar dhe ndarja e saj me Benardin nuk është e vërtetë.

Powered by Blogger.