Xheni deklaron ndarjen nga Benardi: Më vjen keq por...


Një nga çiftet më të dashur për publikun, Xheni dhe Benardi janë ndarë. Lajmin e ka dhënë vetë ish-banorja në një postim në Instastory.
"Më vjen shumë keq por unë dhe Benardi jena ndarë", ka shkruar Xheni.
Kjo ndarje e tyre erdhi shumë papritur pasi mbrëmjen e djeshme çifti dukeshin shumë të lumtur së bashku teksa festonin.
Duke qenë se Xheni e fshiu statusin pak minuta më vonë, me siguri ish-banorja e ka bërë postimin pas ndonjë debati të vogël me Benardin.

Powered by Blogger.