Xhansu ndryshon tërësisht. Nuk do ta njihni me pamjen e re!(FOTO)

Bukuroshja e serialit "Fate të kryqëzuara", Xhansu ka hequr dorë nga të qenurit bionde. Aktorja ka ndryshuar tërësisht pamjen.
Leyla Tanlar ka postuar ditën e sotme në Instagram një foto ku shfaqet me flokë gështenjë dhe të shkurtër.
Ndryshimi i aktores është pëlqyer shumë nga fansat ndërkohë që Leyla pushimet këtë vit i bëri në Los Angeles.Powered by Blogger.