Surpriza po vjen... Fotinia......


Çifti fitues i Big Brother 9, Fotini dhe Danjel po shijojnë dashurinë e tyre dhe martesën. Ata tashmë kanë gjetur punë, kanë bërë pushime dhe jetojnë bashkë.
Por duket se çifti po përgatit një surprizë. Ata kanë shkruar në Instastory se një surprizë po vjen, por asgjë më shumë.
Martesën tashmë e kanë bërë, kështu që çfarë surprize të jetë? Mos vallë Fotinia është shtatzënë dhe çifti do bëhen prindër?
Na mbetet të presim derisa ata të zbulojnë vetë surprizën.


Powered by Blogger.