Shtatzënia transformon ish-banoren e BB, shihni si duket tani

Banorët e Big Brother është e pamundur të harrohen pasi fama e tyre vazhdon edhe pas daljes nga shtëpia. Kështu ka ndodhur edhe me çiftin Matilda dhe Fatjon të edicionit të 7.
Vetëm pak ditë më parë ata u bënë prindër të një vajze të cilën vendosën ta quajnë Evelyn. 
Së fundmi Matilda ka postuar një foto ku shihet edhe transformimi i saj nga shtatzënia.
Megjithatë kilet e tepërta nuk kanë shumë rëndësi kur ajo ka sjellë në jetë një ëngjëll.


Powered by Blogger.