Publikohet biseda e Armelës së BB me reperin shqiptar: S'më ha k*ri


Ditën e djeshme u përfol në media për një lidhje të mundshme të Armelës me reperin Noga pasi dyshja janë parë së fundmi së bashku. Ende pa konfirmuar nëse mes tyre ka diçka apo jo, ka plasur sherri. 
Noga i ka shkruar Armelës se e ka shitur veten dhe se ai ja blen imazhin ndërsa ish-banorja ja ka kthyer përgjigjen duke e postuar bisedën në Instastory duke mohuar ta ketë pasur më shumë se shok Nogën.
“Hahaha, më ke bërë bllok por s’ma ha k*ri, të gjithë e dinë që ke qenë tek unë e të kam pasur. Je shumë jo-origjinale. Ti e shite veten për asgjë. Unë ta blej imazhin, shihe sonte në media kur të dalin këto. Skandal”, ka shkruar reperi.
Ndërsa Armela shkruan: “Kur nuk pranon ta kesh më shumë se shok e jo më të martohesh me djaloshin e vogël. Agugu i kam dy qen për të rritur, s’do i bëj tre. Rritu vetë. Ik më bli fara tani”.

Powered by Blogger.