Prishet dasma e Gertës së BB, ja çfarë ndodhi


Pas pushimeve disa mujore në Norvegji pranë të dashurit të ri, Gerta është rikthyer në Shqipëri ku është parë në shoqërinë e motrës dhe mikeshave.
Edhe pse në vetëm pak muaj lidhje, mesa duket ish-banorja ka vendosur të martohet. Por diçka ja ka prishur planet.
Gerta ka postuar në Instastory një video ku shkruan: "Stili jetesës në Shqipëri. Nëse vjen ujë sot do martohem".
Tani na mbetet të presim derisa Bashkia e Tiranës të sjellë ujë në zonën ku jeton Gerta, ndryshe nuk do shohim dasmë.
Powered by Blogger.